Call of the Valley

Call of the Valley en Blasorchester und ihre Komponisten

Thema’s met een verhaal. “Call of the Valley” is een compositie die Jacob de Haan heeft geschreven nadat hij enkele malen het “Internatinales Blasmusikfest der Jugend Europas” in de stad Bad Orb in Hesssen Duitsland heeft bezocht.
Hij was daar ook enkele malen beschermheer voor onderdelen van het festival.

Met de compositie “Call of the Vallay” heeft hij de sfeer en opzet van het festival in muziek samengevat.
Op zijn Webstie www.jacobdehaan.nl een uitgebreide omschrijving van dit prachtige werk.

In het eerste uur ook een telefonisch interview met Mathijs Boon, de voorzitter van Slalina-Cesta Musikanten uit Voorst.
Het vervolg van het eerste uur wordt opgevuld met vooral muziek om de “winter-dip” mee op te vrolijken.

In het tweede Böhmische uur is het thema “Blasorchester und ihre Komponisten”, waarbij we u titels van kapellen laten horen die gecomponeerd zijn door een lid van de kapel.
Riet heeft met haar man en reisgezelschap deze kapellen allemaal leren kennen tijdens de reizen rondom de Bodensee en Oostenrijk, in Duitsland en Nederland.

Playlist 03-2023 1e uur: Call of the Valley
01. Schöne-Welt Marsch / Studio-orchester Rundel Verlag
02. Call of the Valley (Bad Orb impressions) / The Band of the German Armed Forces
03. Fox from the North / Brassband de Bazuin
04. Cornfield Rock / Soli Brass Jacob de Haan
—Interview
05. The African Connection / Emsländer Blasorchester
06. Caribbean Sunrise / KMK Johan Willem Friso
07. Sunday in Alabama / Studio-orchester Rundel Verlag
08. Rondo Italiano / Polizeimusik Wien
09. Central Park / KMK. Nederlandse Marine
10. Souvenirs aus Rio / Willi Löffler Orchester

Playlist 03-2023 2e uur:
01. Obrigado Konzertmarsch / Anton Gälle & Scherzachtaler Blasmusik
02. Von Freund zu Freund / Viera Blech
03. Traummelodie / Blaskapelle Oberschwaben
04. Böhmischer Traum / Anton Gälle & Scherzachtaler Blasmusik
05. Polka mit Herz / Mathias Gronert & Blaskapelle Egerlander Gold
06. Für die Ewigkeit / Die Innsbrucker Böhmische
07. Für Lulu / Alpenblech
08. Der Alphornischt / Blaskapelle Peng
09. Bodenseemelodie / Peter Schad & Oberschwäbischen Dorfmusikanten
10. Zauberhaftes Egerland / Frank Metzger und die Jungen Böhmischen
11. á la Carte / Alpenbrass Tirol
12. Böhmisches Vergnügen / Bertold Schick & Allgäu 6

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *